Ögrenciye %10 indirim
Ögrenci'lerimizi Unutmadık. Tüm Ögrencilerimiz için Okul Zamanı Boyunca %10 indirim Uygulamaktayız. Yapmanız Gereken Ögrenci Belgenizi İbraz etmeniz Yeterlidir.

Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı

Antalya Turuncu Kamyonet Nakliyat olarak tüm nakliyat hizmetlerinde lduğu gibi villa taşımacılığı, Villa Nakliyatı hizmetlerinide siz değerli müşterilerimize  vermekten mutluluk duyarız.

Villa nakliyatı ihtiyacınız olduğunda bir telefon kadar uzağınızda olacağımızı belirtlerek ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın yerinde tespiti yapılarak villanızda yer alan tüm eşyalara ve oda sayısına göre size uygun fiyat sunumu yapılacaktır.

 Akabinde villanızda yer alan eşyalarınızın en güvenilir şekilde taşınması için alanında uzman ekibimiz ,Ambalajlama uzmanımız,montaj uzmanımız, eşya taşıma ekibimiz ve eşyanızın kapasitesine uygun araçlarımız ile hizmet veiyoruz.
Herşeyden önemlisi her eşyanızın değerli olduğunun ve zarar görmesinden korktuğunuzu biliyoruz. Siz müşterilerimizin değer verdiği eşyaları ise Antalya Nakliyat Villa Nakliyatı hizmeti sayesinde sigortalı şekilde taşıyoruz.
Tüm nakliyat hizmeti alan villaların nakliyat işlemi nakliyat sigortası yapıldıkdan sonra hizmet vermeye başlanılır.
13 Nisan 2019
120 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Kamyonet Çağır