Ögrenciye %10 indirim
Ögrenci'lerimizi Unutmadık. Tüm Ögrencilerimiz için Okul Zamanı Boyunca %10 indirim Uygulamaktayız. Yapmanız Gereken Ögrenci Belgenizi İbraz etmeniz Yeterlidir.

Yasal Uyarı

Anasayfa » Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

www.turuncukamyonet sitesine hoş geldiniz. Bu bölüm, Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması internet sitesini ziyaret ve kullanım koşullarını içermektedir.

www.turuncukamyonet.com içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması’a ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar.

Firmamız, ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

www.turuncukamyonet.com sitesinin her hangi bir sayfasına girilmesi halinde, aşağıda belirtilen şartlar kabul edilmiş sayılır.

Bu şartların kabul edilmemesi durumunda, internet sitesine girilmemelidir.

A. Siteye erişim ve sitenin kullanımı, aşağıdaki esas ve şartlara tabidir.

 • Bu internet sitesinde yer alan tüm eserler, firmamızda izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, umuma iletilemez, başka bir lisana çevrilemez.
 • Siteyi kullanan kişinin, sitenin ilk defa kullanım anından itibaren geçerlilik kazanan “Kullanım Koşulları” kabul edilmiş sayılır.
 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması, “Kullanım Koşullarını”, değişiklikleri çevrim içi yayınlamak koşulu ile her an değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Çevirim içi yayınlanan değişikliklerden zamanında haberdar olmak için, “Kullanım Koşullarını” düzenli olarak takip etmek, site kullanıcısının sorumluluğundadır.
 • Yapılan değişikliklerden sonra siteyi kullanmaya devam eden kişi, “Kullanım Koşulları”ndaki değişiklikleri kabul etmiş sayılır.
 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması sitenin 24 saat erişilebilir olması için çalışmaktadır.
 • Ancak değişik sebeplerle sitenin erişilebilir olmamasından sorumlu değildir.
 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması, site kullanıcılarına sunduğu bilgilerin doğru olması için, her türlü gayreti göstermekle beraber, bilgilerin doğruluğu konusunda, açıktan veya ima yolu ile hiç bir garanti vermez.
 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması yanlış veya eksik bilgiden sorumlu değildir.
 • Site, üçüncü kişiler tarafından sunulan bilgiler de içerebilir (Örn: yorumlar, paylaşımlar vb.).
 • Üçüncü kişiler, Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması sitesinde yayınlanan materyallerin ulusal ve uluslararası mevzuatla uyumlu olmasını sağlamak ile yükümlüdürler.
 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması, bu materyalin doğruluğunu garanti edemez ve materyaldeki hata, ihmal veya eksiklik, yanlış beyan, materyalde vaad edilen hizmetlerin yerine getirilmesinde meydana gelecek bir aksama veya getirilmesinin aksaması iddiası karşısında ve sitede duyurulan hizmetleri sunan firma, şirket veya bireyin iflası veya firma veya şirketin tasfiyesi durumlarında doğabilecek maddi/manevi kayıp veya zarar nedeniyle sorumluluk kabul etmeyeceğini açıkça beyan eder. Sunulan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği, söz konusu kuruluşların kendilerine onaylatılmalıdır.
 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması, sitenin kullanılması, kullanılamaması, bünyesinde sunulan bilgiler veya siteye bağlı olarak yapılan eylemler veya alınan kararlar nedeniyle kullanımında meydana gelen aksaklıktan, sitenin içerdiği materyalden, sitenin kullanımından sonra alınan bir karar veya yapılan bir eylemden doğan, kontrat, haksız fiil veya başka türlü (sınırlama olmadan, iş kaybından doğan zararlar veya kâr kaybı dahil) zararlardan sorumlu değildir.
 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması, internet sitesinde yer alan linklerle ulaşılacak sitelerde sunulan bilgiler nedeniyle hiç bir sorumluluk kabul etmez. Söz konusu linkler (bağlantılar), açıktan veya ima yolu ile her hangi bir garanti verilmeksizin, kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla verilmiştir.
 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması web sitesinde çeşitli güvenlik önlemleri alınmış olsa bile, art niyetli kötü bir amaçla spam göndermek, sunucuya yük bindirme testlerinde bulunmak ya da doğrudan DDOS saldırılarında bulunmak Türk Ceza Kanunu’nun 243, 244, 245 maddelerine göre bilişim suçlarına girmektedir.
 • Böyle bir yaklaşımda, tarafımızdan kesinlikle iyi niyet gösterimi söz konusu olmayıp, tek muhatabı Asliye Ceza Mahkemesi veya Ağır Ceza Mahkemesi olacaktır.

B. Bu Siteden yazılı ve/veya görsel nitelikte bilgi indirme ve baskı alma ve internet sitelerinde kullanma ancak aşağıdaki koşullar dahilinde yapılabilir:

1. Kişisel kullanım;

 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması internet sitesinde yer alan eserlerin kullanımı kişisel kullanım ve/veya bilgi edinme amacı ile sınırlıdır. Ancak bu kapsamda gerçekleştirilen çoğaltma fiilleri hak sahibinin meşru menfaatlerine haklı bir sebep olmadan zarar veremez ya da eserden normal yararlanmaya aykırı olamaz, ticari amaçla kullanılamaz.
 • Sitedeki yazılı veya görsel materyal hiç bir şekilde değiştirilemez, telif hakkı ibareleri silinerek kullanılamaz.
 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması web sitesinde yer alan eserlerin bütünü veya bir kısmı değiştirilerek veya başka bir suretle diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması web sitesinde veriler ticari olmayan, bilgi alma amaçlı ve kişisel kullanım için indirebilir veya yazdırılabilir.
 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması web sitesinde verileri her hangi bir ticari amaç olmadan üçüncü şahıslara onların kişisel bilgilendirilmeleri için, içeriğin Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması tarafından sağlandığını ve bu kayıt ve şartların onlara da uygulandığını ve bunlara uymak zorunda olduklarını belirtmek şartıyla gönderilebilir.

Kişisel olmayan kullanım;

Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması web sitesinde yazılı ve/veya görsel nitelikte bilgi indirme ve baskı alma gibi çoğaltma yahut internet sitelerinde kullanma: Kullanılacak bilgiye ilişkin izinler, bilginin altında ismi yer alan ilgili Merkez veya Taşra birimlerinden, ilgili birim ibaresi olmayan materyallerin kullanım izni ise Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması iletişim sayfasından, yazılı olarak talep edilmelidir.

C. Sorumluluk Reddi

 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması web sitesinde yer alan bilgilerin tam ve doğru olduğunu veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir.
 • İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmamaktadır ve bağlayıcı değildir.
 • Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil, ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiç bir garanti vermemektedir.
 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması web sitesinde yer alan bilgi, rapor, grafik ve benzeri her türlü elektronik doküman Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması tarafından her hangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.
 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması web sitesinde yer alan bu elektronik dokümanların doğruluğu; yazım hatası, yazılım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması veya saldırıya uğraması gibi nedenlerden kaynaklanan hatalara karşı garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.
 • Bu nedenle Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması web sitesinde yer alan elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan firmamız sorumlu tutulamaz.
 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması web site kullanımı sırasında her hangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiç bir zarardan, Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması ve/veya çalışanı, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.
 • Bu bilgiler doğrultusunda, Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması, bu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekil ve surette sorumlu değildir.
 • Sitede yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması web sitesini dilediği zaman, sitenin her hangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir.
 • Turuncu Kamyonet – Nakliye Firması web sitesinde virüs önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir.
 • Her hangi bir bilgi, belge, uygulama vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.
 • Kullanım şartlarıyla ilgili ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, münhasıran Türk Hukuku kapsamında Antalya Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Kamyonet Çağır