Ögrenciye %10 indirim
Ögrenci'lerimizi Unutmadık. Tüm Ögrencilerimiz için Okul Zamanı Boyunca %10 indirim Uygulamaktayız. Yapmanız Gereken Ögrenci Belgenizi İbraz etmeniz Yeterlidir.

Büyük Kamyonet

Büyük Kamyonet

2+1 oda kapasitesindeki eşyalarınız için tasarlanmış Turuncu Kamyonet Büyük Araçımızdır.

  • Kasa Ölcüleri :
  • Uzunluk 5 metre
  • En: 2 Metre
  • Yükseklik : 2,55 cm

Antalya’da kamyonet nakliyeciliği yapan tüm kişi ve kurumlar aslında fiyat olarak en uygun hizmeti vermesi gerekenlerdir.

Çünkü yük olarak kamyon tipi araçlara göre daha az eşyayı hedef alırlar ve pratiktirler lakin yine de yüksek fiyattan hizmet veren bir sürü firma var.

Neden? Tabii ki Kamyonet Nakliye Fiyatları belirlenmesi aşamasında firma ya da kişilerin müşteri memnuniyetinden uzak, mesafe bazlı bir fiyatlandırma politikasına gitmesinden kaynaklanmaktadır.

Turuncu nakliye firması olarak senelerdir sizlerin hizmetinizdeyiz.

Bu sektörde geçirdiğimiz seneler hem en uzman nakliyecilerden birisi olmanıza neden oldu hem de aynı zamanda sizlere hizmetimizi en kaliteli,

uygun ekipmanlarla sunmamıza neden oldu.

Tamamen faturalı ve hasar sigortalı şekilde sizlerle çalışıyoruz.

Aynı zamanda sizinle çalışırken en uygun fiyatlardan hizmet verdiğimizi de garanti ediyoruz.

Büyük Kamyonet

Çünkü müşteri memnuniyeti için olması gerektiği gibi hizmet öncesi ücretsiz keşif yaparak koşullara göre fiyat belirliyoruz.

Tüm koşulları en zor düşünüp, mesafe bazlı fiyatlandırma yapmaktan kaçınarak müşterilerimizin ortalama altı rakamlarda bizden en kaliteli hizmeti almasına neden olabiliyoruz.

Tabii ki bir de firma olarak karımızı düşünüyoruz ama öğrencilerimiz için her zaman ek indirimlerimiz de söz konusudur.

Taşınma sırasında ya da öncesinde öğrenci belgesi göstermeniz sizin taşınma aşamasında ek indirimlerimizden yararlanmanıza neden olacaktır.

Eğer fiyatlandırma politikamız ve kurumumuz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz mesai saatlerinde bizlere ulaşabilirsiniz.

17 Kasım 2020
Büyük Kamyonet için yorumlar kapalı
135 görüntülenme
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Kamyonet Çağır