Öğrenciye İndirim

Kültür Ucuz Nakliye

Kültür Ucuz Nakliye

Antalya’da da diğer tüm illerde de nakliye firmalarının tamamı istedikleri ücretin haklı olarak yüksek olduğunu savunur her zaman ama biz Turuncu Kamyonet nakliye olarak ortalama altında fiyatlar ile sizlerle çalışıyoruz ve gerçekten de haklı nedenlerle uygun fiyatlardan çalışıyoruz.

Çünkü evden eve nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan ender firmalardan birisiyiz.

Senelerdir bu sektörde olan, köklü bir yapı olmamız her zaman uzman ekip ve kaliteli ekipmanla sizlere hizmet vermemiz demektir ama bu durumdan çok daha önemlisi muhakkak faturalı çalışma yapıyor olmamızdır.

Faturalı çalışma yapıyor olmamız önemlidir çünkü bu durumda sizlerin kazalar sonucu meydana gelen maddi kayıplardan korunması mümkün.

Tabii ki sektör içinde korsan diye tabir edilen ve belgesiz çalışan nakliyeciler var ama bu nakliyeciler aslında dolandırıcıdır.

Ne de olsa çalışma süresi içince çeşitli bahaneleri sizlere sunarak fiyatın artmasına neden oluyorlar ve çoğu zaman uzmanlıktan uzak tutumları yüzünden meydana gelen kazaların getirdiği maddi yükümlülüğü sizlere yüklüyorlar.

Kültür Ucuz Nakliye hizmetlerimizle de biz her zaman sevgili öğrencilerimizin yanındayız.

Öğrenci belgesi göstererek hizmetlerimizin bedelini %25 oranında indirimle sizin için çok daha karlı bir hale getirebilirsiniz.

Aynı zamanda herkes için müşteri hizmetlerimiz ve keşif işlemlerimiz ücretsizdir.

Bu şekilde fiyat politikamızın gerçekten de müşteri odaklı olduğuna kıyaslama yaparsak sizler de ikna olabilirsiniz.

43 kez görüntülendi
Call Now ButtonKamyonet Çağır