Ögrenciye %10 indirim
Ögrenci'lerimizi Unutmadık. Tüm Ögrencilerimiz için Okul Zamanı Boyunca %10 indirim Uygulamaktayız. Yapmanız Gereken Ögrenci Belgenizi İbraz etmeniz Yeterlidir.

Boş Taşınma Kolisi Bulabileceğiniz 5 Yer

Boş Taşınma Kolisi Bulabileceğiniz 5 Yer

Boş Taşınma Kolisi Bulabileceğiniz 5 Yer

5. Süper Marketler

Süper marketler kolilerini kullanabileceğiniz yegane alanlardan biridir. Bim, A101, Şok gibi büyük marketlerin depolarında yüzlerce boş koli bulabilirsiniz. Burada yapmanız gereken görevlilere rica edip istemektir. Hemen size uygun koliyi getirip eşyalarını muhafaza edebilirsiniz. Eğer kolayca koli bulmak istiyorsanız bu süpermarketleri deneyebilirsiniz.

4.Yapı Marketler

Yapı marketler, bir küçük deyiş ile nalburlar koli bulabileceğiniz iyi alanlar olabilir. Nalbur abilerimize ya da yapı marketlerde çalışan personel rica ederek boş taşınma kolisi bulabilir. Bu kolileri hemen evinize götürebilirsiniz.

3.Giyim Mağazaları

Kıyafet satışı yapılan yerlerde ürünler büyük koliler ile getirilir. Bundan dolayı giyim mağazalarında rahatlıkla taşınma kolisi bulunabilir.

Aynı zamanda burada kullanılan koliler oldukça dayanıklı ve sağlamdır.

2.Beyaz Eşya Mağazaları

Beyaz eşyalar oldukça büyük nesnelerdir. Evimizde taşınması da oldukça zor olan bu nesneler için büyük koliler türemiştir. Evimizdeki eşyaların da sığacağı bu eşyalar bizler için eşsiz bir kaynaktır. Evinizin yanında böyle mağazalar varsa hiç düşünmeden gitmenizi öneriyoruz.

1.Züccaciye Dükkanları

Bu tarz dükkanlarda ufak tefek ev araç ve gereçleri için en ideal kolileri bulmak mümkündür. Özellikle mutfak malzemeleriniz için köpüklü ve korumaları paketleri bulabilir ve tabaklarınızı taşınma sırasında yaşanabilecek herhangi bir kazadan kurtarabilirsiniz.

Boş Taşınma Kolisi Bulabileceğiniz 5 Yer

Boş Taşınma Kolisi Bulabileceğiniz 5 Yer

11 Ocak 2021
Boş Taşınma Kolisi Bulabileceğiniz 5 Yer için yorumlar kapalı
59 görüntülenme

Bu sayfanın içeriğini kopyalayamazsınız

Hemen Kamyonet Çağır