Öğrenciye İndirim

Antalya Otel Transfer

Antalya Otel Transfer

Genellikle Havalimanı Taşımacılığı Üzerine Yurt içinden yada Yurt Dışından Gelen Valiz, Bavul, Koli gibi Ürünlerin Taşımacılığı Üzerine Araç Temini  Sağlamaktayız.

Ayrıca Futbol Takımları Sezon Çalışmlarında & Golf Malzemeleri Taşımacılığı için Araç Temini Sağlamaktayız.

Turuncu Kamyonet Şehir içi Nakliye ve Şehirler Arası Nakliye Parça eşya Taşımacığı Hizmeti sağlamaktadır.

Firma çalışanlarımıza istediğiniz her an ulaşabilirsiniz , şartlarınızı ve beklentılerınızı sunmanızla beraber sevkıyat noktalarınızı da söyledikten sonra geriye kalan tüm işlermleri halledıyoruz sizler sadece bize güveniyorsunuz..

Bizler için önemli olan uzun dönemli çalışmak müşterinin hassasiyetlerine dikkat etmek ve uygun maliyetle kaliteli uzun soluklu çalışmaktır.

Sadece havalanından alıp firmaya teslim yapmıyoruz havaalanından antrepoya,limana, başka bir havaalanına da taşmacılıklarımız vardır.

Gerek komple araç gerek parsiyel gerek palet-koli bazındaki tüm çalışmalara uyum sağlayan firmamız ödeme konusunda da müşterinin talebi doğrultusunda hareket etmektedir.

Ofis çalışanlarımıza ulaştığınız sürece sizlerin istediği bölgelere verilen ölçülere göre fiyat belirlenmektedir; ayrıca ,düzenli çalışma şartı ile fiyatlarımızın revizeye gidilmezi söz konusu olur ve bununla ilgili sizlere tüm Türkiye geneli için palet bazından, desi ölçüsünden, kapak ölçüsünden ve komple araç üzerinden fiyatlandırma yapılabilir.

Antalya Turuncu Kamyonet

 

 

52 kez görüntülendi
Call Now ButtonKamyonet Çağır