Öğrenciye İndirim

Antalya Moloz Atımı ve Nakliye

Antalya Moloz Atımı ve Nakliye

Moloz Nedir dersek, en basit olarak inşaat sonrası ortaya çıkan inşaat çöpü ya da inşaat atığı olarak tanımlayabiliriz.

İnşaat sonrası yada tadilat sonrası ortaya çıkan moloz; bir yapının yıkılması, Yenilenmesi tadilat görmesi ve onarılması sonucunda oluşmakta çöptür.

Molozların ortaya çıkardığı görüntü kirliliğinin ve çevre güvenliği riskinin ortadan kaldırılması yasal bir zorunluluktur.

Antalya molozcu olarak, inşaat sonrası oluşan ya da herhangi bir kırma, yıkma işlemleri sonucunda ortaya çıkan inşaat atıklarının, en uygun fiyatla

ve doğru ekipmanla toplanarak taşınması ve uygun alanlara dökülmesi işleriniz için hizmet tesis eden bir firmadır.

Evlerde veya işyerlerinde tadilatlar sonrası oluşan moloz hafriyat atıklarının Belediye tarafından uygun görülen yerlere naklinin sağlanması hususunda hizmetler veriyoruz.

İnşaatların atıkları, düzenleme ve tadilat sonrası oluşan moloz hafriyat atıklarının çuvallara konularak taşınıp sevk edildiği gibi,

çuvalsız olarak da taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

Antalya Moloz Atımı ve Nakliye

Antalya ilinde moloz ve inşaat atığı gibi sayısız işlerin çözümlenmesine hizmet veren Antalya Moloz firması sonuçlandırdığı işler ile müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor.

Firmaların ve şahısların tadilat düzenleme, inşaat işleri, büyük küçük tadilatlar yanı sıra şirketler ve resmi kurumların da tadilat, yıkım, kırım yapılarak ortaya çıkan atıkların;

Çuvallara konarak Moloz Atımı yanı sıra Çuvalsız Moloz atımı işlerinde Belediye’nin ilgili dairesinin tahsis ettiği alana güvenli ve kontrollü bir şekilde taşınması sağlanır.

Antalya Molozcu

Antalya Moloz Taşıma

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimize bağlı kalarak, piyasanın en uygun fiyatını sunmaktayız.

Esnek çalışma saatlerimiz ile sizlerin talepleri doğrultusunda, moloz ile ilgili işleriniz özveri ile yapılmaktadır.

Moloz taşıma işleri için doğru ekipman ve işin niteliğine uygun araçlar seçilmelidir.

Sektörde istihdam edilen en kaliteli ve en tecrübeli personeli elinde bulunduran firmamız, personelimizin günün şartlarına göre yetiştirilmesine de azami dikkat göstermektedir.

Antalya molozcu dendiğinde, akla gelen tek firma olarak, sorumluluğumuzun farkındayız.

Moloz taşıma işleri sırasında, iş güvenliği ilkelerine göre hareket ediyor, insan ve çevre sağlığına zarar vermemek adına gerekli tüm önlemleri titizlikle alıyoruz.

 

93 kez görüntülendi
Call Now ButtonHemen Kamyonet Çağır